Přepněte do anglické verze pro nejaktuálnější info

Čestina je přidávána později vzhledem k mezinárodnímu zaměření akce. Stačí kliknout zde! :) Pokud nevládnete angličtinou – použijte tento link a vše vám bude automaticky přeloženo.

Změna konání akce – divadlo Archa

Oficiálně oznamujeme změnu konání akce European Yoyo Championship 2011. Klub Roxy, kde se měla akce původně odehrát, byl nedávno uzavřen stavebním úřadem Prahy 1. Stalo se tak z hodiny na hodinu a bylo to obrovské překvapení jak pro nás, tak pro managment celého Roxy. V průběhu posledních dvou týdnů jsme usilovně pracovali na řešení a hledání nejvhodnější možné alternativy a po mnoha jednáních, telefonátech, emailech a smskách nám vyšlo vstříc úžasné divadlo Archa.

Archa je vzdálena pět minut chůze od klubu Roxy (a hostelu), v ulici Na Poříčí (hned naproti Bílé labuti). Třípatrové divadlo se dvěma bary, restaurací a velkým sálem, kde se bude odehrávat většina bitev o mistra Evropy. Divadlo bude naše po celý víkend, což znamená, že po sobotním programu se nebudeme nikam přesouvat, ale afterparty proběhne přímo v divadle. Také to znamená, že v sobotu i v neděli budeme začínat až v 11 hodin, takže si budete moct přispat po páteční cestě do Prahy.

Jsme přesvědčeni, že tato událost nijak nezmění průběh celé akce a jsme odhodlání z EYYC11 udělat tu nejlepší yoyo akci, kterou jste kdy zažili. Uvidíme se za 17 dni!

Limitovaná edice – EYYC Freehand

Každý před-registrovaný závodník obdrží jedno z těchto hot yoyí zdarma. Všichni ostatní si budou moct yoyo zakoupit v průběhu soutěže. Děkujeme Duncanu!

Nepříjmáme žádné před-objednávky. 

>> LOGOTYP <<

Nový host a taková připomínka pro deadline

Máme na to už méně než měsíc a my bychom vám rádi oznámili že Brandon Jackson přijede na EYYC11. Koukněte na sekci hostů pro více informací o něm!

S tím, že nám už zbývá méně než měsíc bychom vám rádi připomněli, že registrace je stále otevřená a bude za zlevněnou cenu až do 10. Ledna. Tak, pokud nejste stále zaregistrováni – udělejte tak ihned!

To samé se týká i ubytování – hodně bychom vám doporučili abyste si hotel zarezervovali co nejdříve to půjde. Vaší nejlepší možností je rezervace Travelers Hostel s naším super- tajným přístupovým kódem.

A mimochodem – chystáme se odhalit logo European Yoyo Championship 2011 už tento týden!

Buďte připraveni!

Nový sponzor a host přidán!

Mrkněte na sekci se sponzory – bylo jich přidáno celkem 8 a my jim všem chceme moc poděkovat za jejich velkorysost, protože bez nich by to všechno bylo nemožné! Také koukněte na sekci s hosty, byla přidána nová osobnost :]

Facebook FanPage a prostory

Abychom k vám dostali novinky nejrychlejším a nejlehčím způsobem rozhodli jsme se udělat EYYC Facebook FanPage místo FaceBook event.

Jako další novinkou je, že jsme přidali stránku s názvem Venue. V roce 2010 v klubu Roxy kde se EYYC bude konat, proběhne masivní rekonstrukce a myslíme si, že je to zajímavý a tak se prostě o to s vámi musíme podělit! Chillouty jsou teď mnohem větší a lepší. Takže pokud byste si chtěli odpočinout od celého dění  v hlavním sále, půjdete jednoduše do některé z okolních místností. Jsou také ideálním místem pro trénink vašeho freestyle!

Registrace je nyní otevřena!

Již od dnešního dne se můžete na EYYC přihlásit!

Přečtěte si prosím pravidla registrace ještě před schválením! Vaše registrace bude platná pouze po obdržení schvalujícího e-mailu od našeho týmu! Nemělo by to trvat déle než 3 pracovní dny. Po tomto nám prosím pošlete e-mail a zeptejte se nás na svojí registraci.

Co chybí?

Zveřejňujeme dnes pro veřejnost web. Pořád je to ještě 3 měsíce než soutěž vypukne, ale letenky jsou levné po záloze, hotely musí být zarezervované… Pořád tu toho na webu ještě chybí, ale můžete v brzké době čekat stále více informací. Jako např. : Logo (pracuje se na něm), forma registrace (dejte nám pár dnů), seznam seedovaných playerů, rozvrh (přijde jakmile budeme lépe vědět kolik z vás je rozhodnuto soutěžit), sponzory (chcete nás sponzorovat?, kontaktujte nás!), Český překlad webu (sorry lidi, ale jste chytří a tak určitě najdete cestu jak překonat jazykové bariéry) a mnoho dalšího. Takže nás prosím kontaktujte pokud narazíte na chybu anebo na chybnou část na webu (nejsme dokonalí..;)

Ahoj yoyeři!!

Po roce nám opět přichází největší evropská soutěž! Organizátoři z České Yoyo Asociace tvrdě na pracují tom udělat na vás touto soutěží opět velký dojem. Takže, připravte si yoya, začněte tvrdě trénovat a stále sledujte nejnovější zprávy a novinky na tomto webu v následujících týdnech a měsících. European Yoyo Championship 2011 je blíž než se zdá a my se těšíme až vás budeme moct v Praze přivítat!!