Změna konání akce – divadlo Archa

Oficiálně oznamujeme změnu konání akce European Yoyo Championship 2011. Klub Roxy, kde se měla akce původně odehrát, byl nedávno uzavřen stavebním úřadem Prahy 1. Stalo se tak z hodiny na hodinu a bylo to obrovské překvapení jak pro nás, tak pro managment celého Roxy. V průběhu posledních dvou týdnů jsme usilovně pracovali na řešení a hledání nejvhodnější možné alternativy a po mnoha jednáních, telefonátech, emailech a smskách nám vyšlo vstříc úžasné divadlo Archa.

Archa je vzdálena pět minut chůze od klubu Roxy (a hostelu), v ulici Na Poříčí (hned naproti Bílé labuti). Třípatrové divadlo se dvěma bary, restaurací a velkým sálem, kde se bude odehrávat většina bitev o mistra Evropy. Divadlo bude naše po celý víkend, což znamená, že po sobotním programu se nebudeme nikam přesouvat, ale afterparty proběhne přímo v divadle. Také to znamená, že v sobotu i v neděli budeme začínat až v 11 hodin, takže si budete moct přispat po páteční cestě do Prahy.

Jsme přesvědčeni, že tato událost nijak nezmění průběh celé akce a jsme odhodlání z EYYC11 udělat tu nejlepší yoyo akci, kterou jste kdy zažili. Uvidíme se za 17 dni!